• ایمیلinfo@TechExpert.ir
  • آدرسبلوار غربی ورزشگاه آزادی، جنب بانک سپه شعبه صنیع خانی، پردیس نوآوری مقدم، گروه نرم افزاری خبره فناوری
  • ایمیلinfo@TechExpert.ir
  • آدرسبلوار غربی ورزشگاه آزادی، جنب بانک سپه شعبه صنیع خانی، پردیس نوآوری مقدم، گروه نرم افزاری خبره فناوری

چرا شرکتهای کوچک به BPMS نیاز دارند؟

چرا شرکتهای کوچک به BPMS نیاز دارند؟
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

چرا شرکتهای کوچک به BPMS نیاز دارند؟

سازمان های کوچک صرفاً از لحاظ اندازه و حجم کار کوچک هستند اما فرایندهای جاری در آن تقریباً مشابه شرکت های بزرگ است. به عنوان مثال یک آموزشگاه محلی را با یک آموزشگاه بین المللی مقایسه کنید. آیا فرایندهای مشابه ندارند؟

به نظر من هر دو آموزشگاه تعدادی فرایند مشابه دارند اما ممکن است مراحل کاری یا تعداد فراخوانی آن ها متفاوت باشد. مثلاً در مثال آموزشگاه فرایندهای ذیل تقریباً در هر اندازه از آموزشگاه ها وجود دارند:

  • فرایند ثبت نام
  • فرایند ارزیابی هنرجویان
  • فرایند صدور گواهینامه آموزشی
  • فرایند اعتراض به نمرات
  • فرایند ارزیابی اساتید

بنابراین هر دو سازمان چه کوچک و چه بزرگ برای تولید ارزش از فرایندهای فوق استفاده می کنند. حال تصور کنید برای مکانیزه کردن فرایندهای فوق نیاز به یک سیستم است. پر واضح است سازمان متمول با انجام هزینه برای خرید یا تولید سیستم و همچنین نگهداری و تغییر آن مشکلی نخواهد داشت. اما آیا سازمان کوچک هم چنین است؟

قطعاً پاسخ خیر است.

چرا شرکتهای کوچک به BPMS نیاز دارند؟

لذا سیستمی جهت مدیریت فرایندها و البته تغییر و به روز رسانی ها نیاز خواهد بود که در واقع می توان از نرم افزار BPMS برای این منظور استفاده کرد.

همانطور که مشاهده شد نرم افزار BPMS می تواند برای مدیریت فرایندها به صورت الکترونیکی در سازمان های کوچک مورد استفاده قرار گیرد اما با هزینه بسیار کمتر در مقایسه با روش های دیگر مانند خرید سیستم های اختصاصی یا تولید از ابتدا.

یک نکته مهم دیگر

البته یکی از مشکلاتی که متوجه شرکت های کوچک در این زمینه میشود اشتباهات آنان در انتخاب محصول مناسب است. بارها مشاهده شده است که محصولات بی کیفیت تر به عنوان BPMS به شرکتهای کوچک قالب میشود در حالیکه توصیه کارشناسان استفاده از BPMS های متن باز و رایگانی است که در سطح دنیا و ایران امتحان خود را پس داده اند.

از دیگر مزایای استفاده از BPMS های متن باز برای شرکت های کوچک از بین رفتن ریسک پشتیبانی است. زیرا بارها مشاهده شده است که شرکت های کوچک به دلیل محدودیت در بودجه خود اقدام به خرید BPMS های ارزان قیمت تجاری (غیر متن باز) از شرکت های نه چندان معتبر کرده اند. این اتفاق یعنی خرید نرم افزار BPMS از شرکت های غیر معتبر به دلایلی از جمله تعطیلی یا تعلیق شرکت فروشنده بعد از مدت نه چندان طولانی شده و عملاً امکان دریافت پشتیبانی برای آنها از بین رفته است و حتی پیدا کردن تیم یا فردی برای جایگزین کردن پشتیبانی به دلیل خاص بودن محصول میسر نخواهد بود. در حالیکه اینگونه ریسک ها در سیستم های متن باز و رایگان BPMS به کلی از بین میرود.

n نرم افزار,bpmn2 آموزش,bpmn در ,اتوماسیون اداری,اتوماسیون تغذیه,اتوماسیون دانشگاه,اتوماسیون,اتوماسیون اداری آموزش ,اتوماسیون تغذیه محقق,اتوماسیون تغذیه دانشگاه ,فرایند کسب کار,مراحل کسب کار,فرایند کسب و کار مقاله,فرایند کسب و کار ,فرایند کسب و کار bpm,فرایند کسب و کار,فرایند کسب و کار در سازمان,فرایند کسب و کار یعنی چه,مدیریت فرآیندهای کسب و کار,مدیریت فرآیندهای سازمانی,مدیریت فرآیند چیست,مدیریت فرآیندهای نیروگاهی ,مدیریت فرآیندی,مدیریت فرآیند bpms,مدیریت فرایند آموزش,مدیریت فرآیند کسب و کار bpms,مدلسازی فرایندهای کسب و کار,مدل سازی فرایندهای پیچیده,مدل سازی فرایندهای سازمان,مدلسازی فرآیندها bpmn,فرایندهای مدل سازی,تحلیل فرآیندهای کسب و کار,تحلیل فرایندها چیست,فرایندهای تحلیل,تحلیل فضایی فرایندها,تجزیه و تحلیل فرایندهای سازمانی,زیرسیستم های منابع انسانی,زیر سیستم های بودجه,زیر سیستم ویندوز برای اندروید,زیر سیستم پشتیبانی,زیر سیستم های مدیریت آموزش,زیر سیستم تعیین و کنترل وضعیت,زیر سیستم اجرای پروژه,زیر سیستم ,هوش تجاری bi,هوش تجاری ,هوش تجاری در سیستم,هوش تجاری خبره فناوری,هوش تجاری pdf,هوش تجاری آموزش,هوش تجاری در کسب و کار,هوش تجاری مدرن,پیاده سازی فرایندهای کسب و کار,پیاده سازی مدیریت فرایند ,بهبود فرآیند کنترل,بهبود فرایندهای سازمانی,بهبود فرایند تولید,بهبود فرآیندها,بهبود فرایند چیست,بهبود فرایند نظارت,استقرار فرایندی,فرایند استقرار نرم افزارتوسعه نرم افزار چیست,توسعه نرم افزار چابک,توسعه نرم افزارهانرم افزار bpms,نرم افزار bpms چیست,نرم افزار bpmn,نرم افزار bpms رایگان,نرم افزار bpmn2,نرم افزار bpmn چیست,نرم افزار bpms بیزاجی,نرم افزار bpms دانلود,برنامه نویسی توسعه وب,نرم افزار,برنامه نویسی کامپیوترسی شارپ چیست,سی شارپ یا پایتون,سی شارپ آنلاین,,سی شارپ آموزش,سی شارپ پیشرفته,بومی سازی سیستم ها,خبر فناوری,خبر فناوری جدید,خبر فناوری اطلاعات,خبر فناوری روز دنیا,خبر فناوری امروز,فناوری خبره,سیستم خبره فناوری اطلاعات,مجموعه فناوری خبره, bpmtraining,bpmsهای ایرانی,bpm,bpmn استاندارد,پیاده سازی bpms,پیاده سازی bpm,bpms چیست pdf,bpm چیست,bpm نرم افزار,سیستم های پیشرفته صنعتی,سیستم ساز چیست,مدیریت کسب و کار چیست,مدیریت کسب و کار به انگلیسی,erp ,erp چیست,erp سامانه,crm چیست,crm,crm مخفف چیست,crm دیدار,crm نرم افزار,مدیریت کسب و کارهای کوچک,مدیریت کسب و کار گرایش مالی,مدیریت کسب و کار گرایش استراتژی,مدیریت کسب و کار و امور اداری,مدیریت کسب و کار و بهره وری,مدیریت کسب و کار سیستمیک,

http://learning98.ir/ http://freshfile.ir/ http://techexpert.ir/ https://freshfile.sellfile.ir/ http://kishtehransar.ir/ http://golmezerji.ir/ http://MerajShohada.ir https://cafebazaar.ir/app/ir.techexpert.taeensath

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *