• ایمیلinfo@TechExpert.ir
 • آدرسبلوار غربی ورزشگاه آزادی، جنب بانک سپه شعبه صنیع خانی، پردیس نوآوری مقدم، گروه نرم افزاری خبره فناوری
 • ایمیلinfo@TechExpert.ir
 • آدرسبلوار غربی ورزشگاه آزادی، جنب بانک سپه شعبه صنیع خانی، پردیس نوآوری مقدم، گروه نرم افزاری خبره فناوری

هوش تجاری و داشبورد های مدیریتی

+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

هوش تجاری و داشبورد های مدیریتی

فناوری ‌های نوین با سرعتی بسیار بالایی در حال پیشرفت هستند. سازمان ها باید بپذیرند که فلسفه حیاتشان تغییر کرده است. امروزه بقای سازمان وابسته به ثبات سوددهی مداوم نیست بلکه باید به درک درستی از رقابت و ابزار آن برسند. چرا که در عصر حاضر کمتر شرکتی در این عرصه به صورت سنتی، بدون شناخت قوانین کسب و کار، به تلاش ادامه می ‌دهد. هوش تجاری و داشبورد های مدیریتی

شرط لازم برای پیشی گرفتن از رقبای دنیای کسب و کار امروزی، پیشرفت همگام با فناوری های جدید است. بنابراین تسلط بر این فناوری ها مانند هوش تجاری یا Business Intelligence در کسب و کارها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

هوش تجاری به عنوان یک رویکرد جدید در معماری سازمانی مطرح می شود. این معماری براساس سرعت در تحلیل اطلاعات به مدیران جهت اتخاذ تصمیمات دقیق و هوشمند کسب و کار در حداقل زمان ممکن کمک می ‌کند. هوش تجاری یک چارچوب کاری شامل فرآیندها، ابزار و فناوری ‌های مختلف است. هدف این چارچوب این است که داده را به اطلاعات و اطلاعات را به دانش مورد نیاز تبدیل کند.

با توجه به کاربردهای مختلف هوش تجاری، می‌ توان اهداف گوناگونی را برای آن برشمرد. مهم ترین هدف هوش تجاری تصمیم‌ گیری درست و به موقع مدیران برای بهبود کسب و کار و عملکرد سازمان خود می باشند. مهم‌ترین نیاز یک مدیر، تصمیم‌ گیری است. فرآیند تصمیم‌گیری می‌تواند به سه بخش کلی تقسیم شود که عبارتند از:

 • دسترسی، جمع ‌آوری و پالایش داده ها و اطلاعات موردنیاز
 • پردازش، تحلیل و نتیجه گیری بر اساس دانش
 • اعمال نتیجه و نظارت بر پیامدهای اجرای آن

با پیاده ‌سازی راهکارهای هوش تجاری فاصله موجود بین مدیران میانی و مدیران ارشد از دیدگاه ارتباط اطلاعاتی از میان خواهد رفت. اطلاعات مورد نیاز مدیران در هر سطح، در لحظه و با کیفیت بالا در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. همچنین کارشناسان و تحلیل ‌گران می‌توانند با استفاده از امکانات ساده، فعالیت های خود را بهبود بخشند و به نتایج بهتری دست یابند.

هوش تجاری، کلان داده ‌ها یا Big Data را جمع آوری می ‌کند و آنها را به اطلاعات تحلیل شده،معنادار و کاربردی تبدیل می‌ کند. احساس نیاز به وجود یک سیستم هوش تجاری در سازمان برای اولین بار در سطوح بالای مدیریتی احساس می‌شود. این دانش ارزشمند به تدریج از بالای هرم ساختار سازمانی به بخش‌ های زیرین منتقل می ‌گردد.

هوش تجاری

در هر یک از موارد فوق، سازمان های قدیمی که از هوش تجاری استفاده نمی ‌کنند، مشکلاتی دارتد که اغلب از عواملی چون حجیم بودن داده‌ ها، پیچیدگی در تحلیل ها و ناتوانی در ردگیری نتایج فرآیندها و پیامدهای تصمیمات نامناسب، نشأت می‌ گیرند.

یکی از مهم‌ترین وظایف مدیر، تصمیم‌گیری درست و به موقع در مورد مسائل مختلف کسب و کار است. تصمیم درست و به موقع نیازمند ابزارهایی است که بتواند با دقت بالا و در لحظه، مهم ‌ترین مسائل را به مدیر نشان دهد. از سوی دیگر، برخی از مدیران به جای اینکه زمان خود را صرف تمرکز بر روی مسائل و تصمیم‌ های مهم سازمان کنند، درگیر فعالیت‌های روزمره سازمان می‌شوند و فرصت کافی برای گرفتن بازخورد از سیستم و اصلاح و بهبود آن ندارند. ادامه این روند، رفته رفته مدیران و تصمیمات آنها را ناکارآمد می ‌کند؛ چرا که نمی‌توانند بر اساس واقعیات کسب و کار، درست تصمیم بگیرند.

هوش تجاری و داشبورد های مدیریتی

بهترین تصمیمات، به داده‌ های معتبر متکی هستند؛ داده‌هایی که بتوانند وضعیت موجود کسب و کار را در لحظه گزارش دهند. مدیر نیز بتواند با دید باز، داده‌ها را رصد کند و در موقعیت مناسب، تصمیم درستی بگیرد.

داشبوردهای مدیریتی، دقیق ‌ترین ابزارهایی هستند که می ‌توانند به مدیران کسب و کار در تصیم گیری های اثربخش، درست و به موقع یاری رساند. این داشبوردها به عنوان ابزارهای بصری، با استفاده از داده‌ هایی که از وضعیت فعلی سازمان جمع‌ آوری می‌ شود، به مدیران کمک می‌ کنند تا به یک تصمیم‌ گیرنده واقعی در سازمان تبدیل شوند.

داشبوردها با استفاده از فناوری هوشمند هوش تجاری، به افراد سازمان این امکان را می‌ دهند تا شاخص ‌های کلیدی عملکرد و سایر معیارها را ردیابی، تجزیه و تحلیل و گزارش‌ گیری کنند. این ابزار، داده‌ های کسب و کار را در قالب نمودارها، نقشه‌ ها و جداول، به شکلی نمایش می‌ دهد تا مدیران و دیگر ذینفعان یک کسب‌‌ و کار بتوانند اطلاعات را به درستی درک کنند و در جهت اخذ بهترین تصمیمات، با یکدیگر همکاری کنند.

مشاوران شرکت خبره فناوری در حوزه هوش تجاری حول محورهای زیر در کنار شما خواهند بود:

 • تجزیه و تحلیل داده ها
 • بصری سازی داده ها
 • انبارش داده ها
 • مشاوره هوش تجاری

تیم ما راهکار‌های مناسب و کارآمدی مبتنی بر نیازها و دیدگاه ‌های گوناگون مشتریان ارائه می دهد. نیازهایی مانند: ورود به بازارهای جدید، گسترش بازار، کاهش ریسک سرمایه‌ گذاری. این طراحی ها محدودیت ‌های موارد آماده را ندارد و ویژگی‌های عملکردی آن‌ها تطابق دقیق با دیدگاه مشتری دارد. خدماتی که می توانید از همراهی با ما به دست آورید عبارتند از:

 • تحلیل و ارزیابی محیط
 • آماده‌ سازی اطلاعات
 • معماری اطلاعات
 • تست هوش تجاری
 • پیاده ‌سازی
 • بهینه ‌سازی 

با خدمات توسعه‌ هوش تجاری گروه خبره فناوری شما می‌توانید شرایط لازم را برای ایجاد ماژول ‌های مهندسی تصمیم فراهم کنید. مزیت های این خدمت عبارت اند از:

 • استفاده از الگوریتم ‌های بهینه ‌سازی
 • شبیه ‌سازی مناسب
 • درخت تصمیم و مستندات دانش سازمان 
 • پوشش فاصله میان پیش ‌بینی تا اجرا 

 

درباره ما

گروه نرم افزاری خبره فناوری در سال 1396، با هدف ارائه خدمات در حوزه مدیریت فرآیندها؛ توسعه و پیاده سازی نسل جدید محصولات نرم افزاری تغییرپذیر، متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر سازمان کار خود را آغاز کرد.  درباره ما

هدف اصلی ما علاوه بر طراحی و تولید انواع محصولات نرم افزاری متناسب با نیاز و درخواست کارفرمایان، ارائه راهکارهای جامع در مسیر هوشمندسازی سیستم ها و یکپارچه نمودن آنها به منظور توانمندسازی سازمان ها در مسیر توسعه و بهره وری مستمر، تسهیل و تسریع فرآیند های کاری، تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی، افزایش سطح کیفیت خدمات و در نهایت افزایش سطح رضایت مندی مدیران و سایر کارکنان در سازماندهی و مدیریت امور جاری خواهد بود.

 

با توجه به اینکه رعایت نکردن اصول صحیح مدیریت فرآیندها، غالباً به مواجهه سازمان ها با مشکلات عدیده و از بین رفتن یا غیر قابل استفاده شدن بخش اعظمی از داده‌های سازمانی منتهی می‏گردد، گروه خبره فناوری در تلاش است با پیاده سازی مدیریت فرآیند کسب و کار از طریق اجرای استراتژی ‌های گوناگون نظیر استفاده از ابزارهای سخت ‌افزاری و نرم‌ افزاری موجبات توسعه و بهبود هر چه بیشتر کسب و کار سازمان ها، استفاده درست از منابع و همسوسازی فرآیندها با نیازهای واقعی سازمان ها و شرکت های مقیاس بزرگ و متوسط، را فراهم آورد.

به طور خلاصه می توان گفت، ما به سازمان ها و شرکت ها کمک می کنیم تا فرآیند های جاری خود را    : 

شناسایی، تحلیل، مدل سازی و مستندسازی کنند؛

مهندسی مجدد کنند؛

به صورت نرم افزاری پیاده سازی کنند؛

به صورت نموداری در داشبورد های مدیریتی مصور کنند.

 درباره ما

تماس با ما
www.TechExpert.ir
info {@}TechExpert.ir

 

خدمات ما

تحلیل، مدلسازی و مستند سازی فرآیندهای جاری سازمان ها و شرکت ها             درباره ما

ارائه مشاوره تخصصی در جهت بهبود و مهندسی مجدد فرآیند ها

پیاده سازی نرم افزاری فرایند های اختصاصی سازمان ها و شرکت ها

 

پیاده سازی هوش تجاری و داشبورد های مدیریتی

استخراج شاخص های کلیدی عملکرد

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای پرسنل واحد سیستم ها و روش ها

ارائه مشاوره در حوزه امنیت و تهدیدات نرم افزاری

 

فرصت های شغلی درباره ما

چنانچه علاقه مند به همکاری با ما در یکی از دپارتمان ها هستید، رزومه کامل خود (شامل سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، مهارت ها، محل سکونت، وضعیت نظام وظیفه برای آقایان و میزان آشنایی با زبان انگلیسی) را به cv {@}TechExpert.ir ارسال نمایید.

درباره ما

دپارتمان ها

تحلیل و مدل سازی

طراحی و برنامه نویسی

تجربه کاربری و استاندارد سازی

مستندسازی فنی و کاربری

آمورش و پشتیبانی کاربران

د

کنترل پروژه و اسکرام مستر

زیرساخت، ارتباطات و شبکه

امنیت نرم افزار

تولید محتوا

بازاریابی و فروش درباره ما

طراحی وب سایت,طراحی وبسایت حرفه ای,طراحی وبسایت فروشگاهی,طراحی وبسایت با وردپرس,طراحی وبسایت با پایتون,طراحی وب سایت چیست,طراحی وب سایت رایگان,طراحی وبسایت بدون کدنویسی,طراحی وب سایت,طراحی وب سایت آموزش,طراحی وب سایت رایگان,طراحی وب سایت تورنتو,طراحی وب سایت با وردپرس,طراحی وب سایت شخصی,طراحی وب سایت چیست,طراحی وب سایت قیمت,طراحی وب سایت با پایتون,طراحی وب سایت فروشگاهی,طراحی وب سایت آموزشی,طراحی وب سایت آموزش مجازی,طراحی وب سایت آموزش رایگان,طراحی وب سایت آموزش,ساخت وب سایت آموزش,ساخت وب سایت آموزشی,آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته,آموزش طراحی وب سایت با وردپرس,آموزش طراحی وب سایت Pdf,طراحی وب سایت رایگان در گوگل,طراحی وب سایت رایگان فارسی,ساخت وب سایت رایگان,ساخت وب سایت رایگان با پسوند Com,ساخت وب سایت رایگان در گوگل,ساخت وب سایت رایگان خارجی,ساختن وب سایت رایگان در گوگل,ساخت وب سایت رایگان فارسی,ساخت وب سایت رایگان با وردپرس,طراحی وبسایت حرفه ای,طراحی وب سایت حرفه ای آموزش,طراحی وبسایت حرفه ای تهران,طراحی وب سایت حرفه ای پیشگام,طراحی وب سایت حرفه ایی,طراحی وب سایت حرفه ای تبریز,طراحی وب سایت حرفه ای در شیراز,طراحی وب سایت حرفه ای در مشهد,طراحی وب سایت حرفه ای در اصفهان,طراح وب سایت حرفه ای,هزینه طراحی وب سایت با وردپرس,قیمت طراحی وب سایت با وردپرس,مراحل ساخت وب سایت با وردپرس,فیلم آموزش طراحی وب سایت با وردپرس,آموزش کامل طراحی وب سایت با وردپرس,آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس,کتاب طراحی وب سایت با وردپرس,ساخت یک وب سایت با وردپرس,طراحی وب سایت شخصی رایگان,طراحی وب سایت شخصی ارزان,ساخت وب سایت شخصی,ساخت وب سایت شخصی رایگان,ساخت وب سایت شخصی در گوگل,نحوه طراحی وب سایت شخصی,هزینه طراحی وب سایت شخصی,قیمت طراحی وب سایت شخصی,ساخت وب سایت شخصی,مراحل طراحی وب سایت چیست,بهترین نرم افزار طراحی وب سایت چیست؟,کار طراحی وب سایت چیست,طراحی وب سایت وردپرس چیست,طراحی وب سایت اختصاصی چیست,طراحی قالب وب سایت چیست,منظور از طراحی وب سایت چیست,هدف از طراحی یک وب سایت چیست,طراحی وب سایت با قیمت مناسب,طراحی بنر وب سایت قیمت,قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی,قیمت طراحی وب سایت حرفه ای,قیمت طراحی وب سایت وردپرس,قیمت طراحی وب سایت شرکتی,قیمت طراحی وب سایت استاتیک,قیمت طراحی وب سایت در تهران,طراحی وبسایت فروشگاهی,طراحی وب سایت فروشگاهی رایگان,آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی,تعرفه طراحی وب سایت فروشگاهی,طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان,طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز,طراحی وب سایت فروشگاهی در اصفهان,طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وبسایت,آموزش طراحی وب سایت,آموزش طراحی سایت,آموزش طراحی وبسایت,طراحی,طراحی وب,وبسایت,#طراحی وبسایت,طراحی وبسایت با php,طراحی وبسایت ورزش۳,طراحی وبسایت چند زبانه,اموزش طراحی وبسایت ۲۰۲۰,اموزش طراحی وب,اموزش طراحی وبسایت با html و css,اموزش طراحی وب سایت,طراحی وب سایت دوزبانه,طراحی وب سایت چندزبانه,طراحی وب سایت چند زبانه,طراحی کردن یک وب سایت,فیلم آموزش طراحی وب سایت,آموزش طراحی وب سایت ارزان,آموزش طراحی وب سایت حرفه ای,اموزش رایگان طراحی وب سایت,طراحی سایت شخصی,طراحی وب,طراحی وبسایت,طراحی وب سایت,فروشگاه اینترنتی,فروشگاه آنلاین,برنامه نویسی,برنامه نویسی نرم افزار,طراحی نرم افزار,اپلیکیشن,طراحی اپلیکیشن,برنامه نویسی اپلیکیشن,اندروید,آندروید,نرم افزار اندروید,اپلیکیشن اندروید,اپ,اپ اندروید,تحت وب,برنامه نویسی تحت وب,برنامه نویسی ویندوز,برنامه نویسی اندروید,برنامه نویسی موبایل,طراحی وبسایت فروشگاهی,طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی فروشگاه آنلاین,طراحی وبسایت خبری,طراحی وبسایت شرکتی,طراحی وبسایت شخصی,طراحی وبسایت آموزشی,آموزش آنلاین,آموزش,طراحی قالب وبسایت,قالب وردپرس,وردپرس,ووکامرس,

http://learning98.ir/ http://freshfile.ir/ http://techexpert.ir/ https://freshfile.sellfile.ir/ http://kishtehransar.ir/ http://golmezerji.ir/ http://MerajShohada.ir https://cafebazaar.ir/app/ir.techexpert.taeensath